Sprzedajesz lub masz na wynajem nieruchomość?


Dlaczego klienci współpracują z naszym biurem nieruchomości?Dedykowany doradca

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest indywidualne podejście do każdej transakcji. Dlatego do każdego mieszkania przydzielany jest Agent który pracuje w ściśle określonej części miasta, ma w swojej ofercie kilkadziesiąt mieszkań z danego terenu i zna lokalne ceny transakcyjne. Dzięki temu potrafi bardzo precyzyjnie oszacować wartość mieszkania, a to milowy krok do sprawnej sprzedaży!


Oszczędność czasu

Twój Agent zajmie się wszystkim za Ciebie! Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces sprzedaży czy też wynajmu nieruchomości. Tylko pomyśl ile dzięki naszej usłudze zyskujesz czasu, wygody i spokoju ducha.


Marketing

Bazując na wieloletnim doświadczeniu do każdego mieszkania dobieramy indywidualny plan marketingowy oraz odpowiedni rodzaj promocji. Jednym słowem robimy wszystko, co niezbędne, aby szybko sprzedać Twoją nieruchomość.


Wirtualne Spacery

Specjalnie dla naszych klientów wprowadzamy opcję Wirtualnych Spacerów. Prezentacja w tej formie pozwala na zobrazowanie rzeczywistych odległości między meblami, głębi pomieszczenia a nawet oświetlenia. A co najważniejsze - wyróżni Twoje mieszkanie na tle innych.


Home Staging

To są właśnie te detale! Wiemy jak niskim kosztem zwiększyć wartość Twojej nieruchomości a tym samym przyspieszyć jej sprzedaż lub wynajem.

Współpracuj z najlepszymi!Zapytaj o szczegóły

+48 579 647 665

biuro@wolfieshouse.com