Sprzedajesz lub masz na wynajem nieruchomość?


Dlaczego klienci współpracują z naszym biurem nieruchomości?Dedykowany doradca

Jako biuro nieruchomości zdajemy sobie sprawę jak ważne jest indywidualne podejście do każdej transakcji. Dlatego do każdego mieszkania przydzielany jest Agent z naszego biura nieruchomości, który pracuje w ściśle określonej części miasta, ma w swojej ofercie kilkadziesiąt mieszkań z danego terenu i zna lokalne ceny transakcyjne. Dzięki temu potrafi bardzo precyzyjnie oszacować wartość mieszkania, a to milowy krok do sprawnej sprzedaży!


Oszczędność czasu

Nasze biuro nieruchomości zajmie się wszystkim za Ciebie! Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces sprzedaży czy też wynajmu nieruchomości. Tylko pomyśl ile, dzięki korzystaniu z usług naszego biura nieruchomości zyskujesz czasu, wygody i spokoju ducha.


Marketing

Jako biuro nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, potrafimy do każdego mieszkania dobrać indywidualny i skuteczny plan marketingowy. Jednym słowem, nasze biuro nieruchomości zrobi wszystko, co niezbędne, aby szybko sprzedać Twoją nieruchomość.


Wirtualne Spacery

Specjalnie dla naszych klientów nasze biuro nieruchomości wprowadziła do swojej oferty opcję stworzenia Wirtualnych Spacerów. Prezentacja w tej formie pozwala na zobrazowanie rzeczywistych odległości między meblami, głębi pomieszczenia a nawet oświetlenia. A co najważniejsze - wyróżni Twoje mieszkanie na tle innych.


Home Staging

To są właśnie te detale! Pracownicy naszego biura nieruchomości wiedzą jak niskim kosztem zwiększyć wartość Twojej nieruchomości a tym samym przyspieszyć jej sprzedaż lub wynajem.

Współpracuj z najlepszymi!


Poznaj zasady współpracy

Zadzwoń lub napisz